Nejnovější recenze ze sekce LCD do auta

Feelworld FW279

Feelworld FW279

Ověřený zákazník FILM-TECHNIKA Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2019

Zakoupeno v FILM-TECHNIKA

• Vysoká svetelnosť

V tejto cenovej kategórii spĺňa všetky požiadavky, ktoré sme mali. Ľahký, veľký, vysoká svetelnosť, dva výstupy.

OSUS ds-x102d

OSUS ds-x102d

Ověřený zákazník Autohifi JEAN Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2019

Zakoupeno v Autohifi JEAN

Jako největší plus a důvod, pro který jsem si produkt vybral je bezpečné uchycení na opěrky řidiče a spolujezdce. Montáž držáku je snadná a uchycení obrazovek je potom hračka.

Secutek OST151

Secutek OST151

Ověřený zákazník Secutek Ověřený zákazník

Přidáno: 12. října 2018

Zakoupeno v Secutek

• Různé vstupy pro video signál
  • V této velikosti se v podstatě nedá v ČR sehnat alternativa s podobnou výbavou.
  • Malý stojan, HDMI kabel koliduje s podložkou
  • Kvalita obrazu je "nic moc"

Oproti popisku není full HD, pouze 720p. Adaptér je součástí balení, není nutné ho dokupovat, jak uvádí prodejce. Stojan je velmi malý a při pokusu o náklon monitoru kolmo k podložce HDMI kabel koliduje s podložkou. Kvalita obrazu je podprůměrná.

Ověřený zákazník hifi24 Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2018

Zakoupeno v hifi24

• Hdmi vstup
  • Výstup na bezdrátová i drátová sluchátka
  • Držáky mají v sobě konektor pro napájení a signál do přehrávačů, tím pádem nemusite nic stále připojovat a odpojovat jen nacvaknete displeje a jeto. Kabely zůstávají na pevno.
  • Kabeláž je na více částí tak že se dají snadno provléct pod origo potahy sedadel v místě upevnění opěrek hlav a nikde vám nic nečouhá a nevlaje a děti nic neurvou
  • USB vstup pro filmy , MP3, foto
  • Možnost připojení externího napájení v případě, že si chtete vzít přehrávač sebou
  • Samozapnití po připojení k napájení
  • Pěkně řešené uloženi dálkového ovládáni v hlavním LCD. Zezadu je na to taková uložná přihrádka. Jen zasunete nebo vysunete.
  • Pěkné cestovní pouzdro. Které můžete využít na drobnosti v kufru, jelikož na samotná lcd je zbytčně veliké a kabeláž jsem si zabudoval skrytě napevno. Tak že jsem na ně využil neopren tablet/NB pouzdro
  • Vyšší cena
  • Menu není v češtině ale to se dá překousnout
  • Menu pro dvd disky není nic moc přehledné ale dá se to

Asi nejlépe řešený přehrávač dvd do auta. Když si dáte práci s kabely a protaháte si je pod potahy sedadel u uchytů opěrek hlavy a dobře vyvážete zespod sedadla, pak už jen nacvakáváte obrazovky do držáků a nemusíte již připojovat žádnou kabeláž a vše máte pěkně skryté. Držáky maji zaintegrovaný napájecí a datový konektor. uchycení je opravdu bytelné a stabilní i při cestách po rozbitých silnicích.
Jen drobný detail: nikde na netu nejsou pořádné autentické fota produktu, ale u 99% obrázků je na držákách a na rámečkách displejů logo NextBase. Kdežto u zboží co mi přislo nikde není ani na zadním štítku s PN a SN. Tak buď se jedná vzhledem k dost nízké ceně (v obchodě kde jsem tento výrobek koupil) o čínskou kopii nebo NextBase tento produkt opravdu takto vyrábí a obchod má dost nízkou marži oproti jiným kde se cena pohybuje cca 11-13K. Každopádně výrobek splňuje to co jsem od něj požadoval a je plně funkční. Obchod jsem kvůli tomuto nekontaktoval. Přišlo mi to asi zbytečné a nemám jak porovnat s jiným kusem s obchodu kde to prodávají až o 3K dráž.

Dongshun DS-7019

Vše ok.

Ověřený zákazník hifi24 Ověřený zákazník

Přidáno: 10. března 2018

Zakoupeno v hifi24

• výborná kvalita i zpracování

Ověřený zákazník Oehling CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. července 2017

Zakoupeno v Oehling CZ

na trhu je nový model s lepším rozlišením, ale jinak ok

Ověřený zákazník ozvucujeme.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 1. prosince 2016

Zakoupeno v ozvucujeme.eu

• Jednoduche menu pekny vzhled ma vse co potrebuji
  • Laciny plast nedomyslena kabelaz,nebylo ji kam zasunout,spatne oznacene draty pro zapojeni

Jsem spokojen vse funguje a snad i bude!

Přidáno: 12. října 2016

• Jednoduchá instalace
  • Malé rozměry, přesto přehledná velikost obrazu
  • Při zapnutí někdy přebíhají vodorovné čáry přes obraz

Monitor používám ve spojení s couvací kamerou. Je malý, takže se snadno najde na palubní desce místo k jeho instalaci. Někdy se však stává, že přes obraz přechází tenké vodorovné čáry.

Anonym Anonym

Přidáno: 16. srpna 2016

• Funguje
  • FM transmitter
  • made in china

Přehrává pěkně, neseká se. Vlastní reproduktor je strašný, FM transmitter funguje bezvadně a to je pak jiný zvuk.
Při sklopeném monitoru dolů tak aby se mohlo koukat na film pak překáží ve výhledu do zpětného zrcátka, tedy v zrcátku vidíte záda monitoru.
Jednou jsem na monitoru zmáčknul tlačítko power a zamáčknul jsem tlačítko dovnitř a nejde ven, od té doby používám pouze open a pak už jen dálkový ovladač, tedy na vše opatrně.

Xtrons HD9PCH

Xtrons HD9PCH

Ověřený zákazník ozvucujeme.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2016

(naposledy upraveno 8. března 2016)

Zakoupeno v ozvucujeme.eu

• Ma všechny funkce které očekávám
  • Větší než jsem čekal

Se zbožím jsem spokojený.

Renkforce TM1010

Renkforce TM1010

Ověřený zákazník Conrad Ověřený zákazník

Přidáno: 9. září 2015

Zakoupeno v Conrad

• Velký širokoúhlý displej s velkým rozlišením.
  • Efektní pogumovaný povrch.
  • Spojka na kabeláži má malý průměr jako kabel, tak na protažení kabelu stačí malý otvor.

LCD monitor použiji pro domácí kamerový systém napájený zálohovaným zdrojem 13,8 VDC. Připojená desková CCD kamera s rozlišením 976 x 582 px se jeví jako ideální kombinace.

Ověřený zákazník Oehling CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2015

(naposledy upraveno 16. března 2015)

Zakoupeno v Oehling CZ

• Jednoduchá obsluha, dobrá cena

Monitor dodaný v transportním kufříku, jednoduchá montáž přiloženým ramínkem, ke kameře, jednoduchá obsluha.

DSUS ds-x9d

DSUS ds-x9d

Ověřený zákazník E-autodoplnky Ověřený zákazník

Přidáno: 21. července 2014

Zakoupeno v E-autodoplnky

• Dobrý obraz, ovládání na panelu,možnost na 12V i 220V
  • slabší zvuk

Přehrávač jsem kupoval na cestu do Chorvatska a o synovi jsme skoro celou cestu nevěděli:-) Buď koukal na DVD nebo hrál hry, takže cesta mu hrozně rychle utekla. Na můj vkus byl trochu slabší zvuk, ale je možno pustit přes FM modulátor přes repráky v autě nebo nasadit sluchátka a tam je zvuk max dostačující. Jako další velký plus je, že se dá přehravač přenášet a spustit i přes zásuvku 220V doma.

Akai APM-100

Akai APM-100

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. června 2014

Zakoupeno v electronic-star.cz

• chybí manuál v češtině a rovněž MENU v přístroji není česky,zřejmě není určen pro český trh ale vesele se nabízí jsem zvěda zda někdy využiji všechny funkce protože nnevím jak to nastavit snad náhodně nebo poslepu zatím se mi nedaří to zprovoznit když nevíte na co máte klanout v menu.jsou to samá cizí slova.

nekomunikuje s mnoha formáty zvlášt filmové formáty jsou omeze\né NEJRADĚJI BYCH VÁM TEN PŘÍSTROJ AKAI -MONITOR VRÁTIL,ALE BOHUŽEL MÁM TO UŽ ROZBALENÉ Z PUVODNÍHO OBALU A OBJEDNAL BXCH SI NĚCO JINÉHO.NAPŘÍKLAD S AUTOKAMEROU NEKOMUNIKUJE VUBEC KVULI TOM JSEM SI TEN\TO MONITOR KUPOVAL ŽE MI UKÁŽE NAHRÁVKY Z KAMERY TAK TED TO MÁM NANIC.JIŽ NIKDY VÍCE. N V.

Přidáno: 29. října 2013

• rozumná velikost
  • slušný obraz

Je určen hlavně k parkovací kameře, protože nemá žádné přepínání, na kabelu má dva AV vstupy, má slušný obraz a matný displej, takže nevznikají odrazy. Vzhledem k jeho velikosti není problém pro něj najít na palubní desce vhodné místo.

Ověřený zákazník Levnejmobil.cz JRD

Přidáno: 10. září 2013

Zakoupeno v Levnejmobil.cz

• Celkem rozumný obraz
  • Automatické přepínání dvou vstupů
  • Gumová část držáku je příliš měkká.

Podobných produktů je po skromnu.
Výrobce zrušil ovládací prvky monitoru ale prodejci na to nereagovali úpravou popisu.

Přidáno: 1. září 2013

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

• dobrá, nenápadná couvací kamera s IR přísvitem
  • montuje se místo jednoho světla osvětlení SPZ, což dráždí představitele zákona

tato kamera je přímo určena pro mé auto (žádné úpravy)
To je najednou vidět! I potmě!
Kupte si taky takovou, ať A) neporazíte popelnici
B) nepřejedete psa
C)nezbouráte Pražákovi sloupek